پرتال دانشجویی   |   پرتال اساتید و کارکنان   |   پست الكترونيكي   |   تماس با موسسه   |   سامانه های اداری ۱۴۰۳/۴/۲۷

دانش اموختگان

لطفا مطالب این صفحه را به دقت مطالعه و فقط مطابق راهنمای بیان شده اقدام نمایید.

به اطلاع کلیه دانش آموختگان مقاطع کاردانی پیوسته، کارشناسی, کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد می رساند حسب بخشنامه سازمان امور دانشجویان وزارت عتف، از تاریخ 31 فروردین ماه 1402 دانشجویان فارغ التحصیل پس از اتمام فرآیند فراغت از تحصیل در سامانه دانشجویی پویا برای دریافت کد صحت و صدور دانشنامه می بایست در سامانه یکپارچه سازمان امور دانشجویان (سجاد) ثبت نام و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور مخصوص از منوی خدمات زیرمنوی دانش آموختگان داخل گزینه دریافت تاییدیه تحصیلی را انتخاب نمایند. بدیهی است صدور دانشنامه یا هرگونه تاییدیه فراغت از تحصیل صرفا منوط به دریافت کد صحت از طریق سازمان امور دانشجویان می باشد. راهنمای زیر فرآیند ثبت نام در سامانه سجاد را شرح خواهد داد. لطفا این فرآیند را به دقت مطالعه نمایید.
تذكر 1. از تاریخ 31 فروردین 1402 صدور هرگونه مدرک فراغت از تحصیل و یا تاییدیه تحصیلی فقط با دریافت کد صحت از سازمان امور دانشجویان برای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی امکان پذیر خواهد بود, لذا مستدعی دانش آموختگان عزیز در نهایت دقت و طبق راهنمای ذیل نسبت به ثبت اطلاعات اقدام نمایند. در صورت نقص در اطلاعات ثبت شده و یا مدارک بارگذاری شده درخواست برگشت و مجددا می بایست فرآیند ثبت درخواست انجام شود.

ابتدا از طریق لینک زیر وارد پرتال سازمان امور دانشجویان وزارت عتف شوید و گزینه ثبت نام را از گوشه بالای سمت راست صفحه انتخاب نمایید
پرتال سازمان امور دانشجویان

سیستم،صفحه قوانین و مقررات را نمایش می دهد. پس ازمطالعه و پذیرش قوانین، با انتخاب گزینه با قوانین گفته شده موافق هستم ادامه فرم به شما نمایش داده می شود.

با انتخاب گزینه با قوانین گفته شده موافق هستم، فیلد های نام، نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد، شماره موبایل، پست الکترونیک و رمز عبورکه در فرم ثبت نام به شما نمایش داده شده است را تکمیل نمایید. توجه داشته باشید که موارد ستاره دار اجباری می باشند.
- در فیلد کد ملی فقط عدد واردنمایید. کد ملیباید معتبر بوده و ده رقم باشد.
- شماره موبایل باید 11ر قم بوده، عدد اول آن صفر و عدد دوم آن 9 باشد.
- پست الکترونیک باید معتبر باشد. توجه داشته باشید که ایمیل وارد شده از طرف شما، همان راه ارتباطی با شما خواهد بود.
- رمز عبور و تاییدیه رمز عبور نیز باید حداقل 8 کاراکتر بوده و عدد باشد
- لازم است با شماره تلفن همراه و ایمیل شخصی خود در سامانه ثبت نام نماید. اطلاع رسانی های بعدی و همچنین امکان استفاده از خدمات سامانه بر اساس اطلاعات اولیه ثبت شده می باشد و قابل تغییر نیست.

پس از تکمیل فرم با کلیک بر روی کلید تماس، به صورت سیستمی با شما تماس گرفته می شود و کد فعال سازی برایتان خوانده می شود. همچنین با کلیک بر روی کلید پیامک، کد فعال سازی به شما، پیامک می شود.این مرحله به جهت صحت سنجی شماره موبایل وارد شده توسط شما، تعریف شده است.

لازم به ذکر است که مهلت زمانی وارد نمودن کد فعال سازی، از لحظه زدن کلید تماس یا کلی دارسال کد،5 دقیقه می باشد. بعد از ارسال در صورت گذشت زمان و منقضی شدن کد ارسالی، لازم است مجددا بر روی کلید تماس یا ارسال کد کلیک نموده و نسبت به دریافت کد فعال سازی، اقدام نمایید. کد فعال سازی را وارد نمایید و در انتها کد امنیتی را وارد کرده و بر روی کلید ارسال کلیک کنید.
درصورت ثبت نام با کد ملی تکراری، پیغام خطای مربوطه در بالای صفحه نمایش داده می شوند. در این حالت لینک به صفحه بازیابی رمز عبور منتقل و از این طریق می توانید رمز عبور نام کاربری موجود در سیستم را بازیابی نمایید.
در صورت خالی بودن فیلدهای اجباری و وجود مغایرت در اطلاعات ورودی سیستم از ثبت درخواست جلوگیری می کند و موارد خطا را در بالای صفحه نمایش می دهد.
پس از انتخاب کلید ارسال، نام کاربری (همان کد ملی وارد شده شما می باشد) و رمز عبور (تعیین شده توسط شما) به آدرس پست الکترونیک شما (آدرس پست الکترونیک وارد شده توسط شما) ارسال می گردد. از طریق لینک ارسالی در ایمیل نسبت به ورود به پرتال خود اقدام نمایید.

پس از اتمام ثبت نام و ورود به پرتال می بایست فرآیند تکمیل اطلاعات مطابق فرم زیر انجام شود. درج نام و نام خانوادگی انگلیسی، وضعیت تاهل و همچنین وضعیت ایثارگری (در صورت وجود) باید کامل شود.

پس از تکمیل مرحله اطلاعات تکمیلی وارد فرم مشخصات اطلاعات تحصیلی می شوید. در این فرم باید اطلاعات مقاطع تحصیلی به شرح زیر در سامانه ثبت شود:
الف- ثبت مقطع دبیرستان (پیش دانشگاهی): اطلاعات این مقطع حسب آخرین مدرک دریافتی از مقطع دبیرستان (پیش دانشگاهی) باید ثبت شود. تصویر زیر یک نمونه ثبت شده برای مقطع دبیرستان (پیش دانشگاهی) می باشد. در این مرحله نیاز به بارگذاری هیچ مدرکی نمی باشد.

پس از وارد کردن اطلاعات به شکل فوق، روی گزینه بعدی کلیک کنید. در صفحه جدید باز شده گزینه صحت اطلاعات وارد شده را تایید می نمایم را تیک بزنید و کد امنیتی را با در نظر گرفتن حروف کوچک و بزرگ وارد کرده و گزینه ارسال را کلیک کنید. (تصویر زیر)

ب- ثبت اطلاعات مقطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی: پس از تکمیل اطلاعات مرحله الف، مجددا از منوی خدمات، زیرمنوی اداره کل امور دانش آموختگان، گزینه دریافت تاییدیه تحصیلی را انتخاب کنید. صفحه باز شده شامل اطلاعات سجلی است. در پایین این صفحه گزینه داخل ایران را انتخاب نمایید. کد امنیتی را به دقت و با در نظر گرفتن حروف کوچک و برزگ وارد کرده و گزینه ارسال را انتخاب کنید.(تصویر زیر)

در فرم باز شده اطلاعات تحصیلی مقطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته یا کارشناسی پیوسته خود را وارد نمایید. به موارد زیر با دقت توجه فرمایید: (تصویر زیر را ببینید)
- نوع دانشگاه برای دانشجویان فارغ التحصیل شده یا در شرف فراغت از موسسه اموزش عالی کاویان باید غیر انتفاعی باشد.
- نوع دوره غیر انتفاعی و شیوه آموزشی را آموزشی پِژوهشی درج نمایید. وضعیت تحصیلی را فارغ التحصیل انتخاب کنید.
- اگر از طریق آزمون سراسری و انتخاب رشته کنکور پذیرفته شده اید نوع پذیرش را از طریق آزمون ورودی سازمان سنجش انتخاب نمایید. اگر قبولی شما در دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور بوده است در قسمت نوع پذیرش گزینه سایر را انتخاب نمایید.
- در قسمت مدرک دریافت شده از دانشگاه در این مقطع گزینه مدرک تحصیلی خود را دریافت ننمودم را انتخاب نمایید.

پس از وارد کردن کد امنیتی و کلیک روی گزینه ارسال شما به صفحه پرداخت بانک ملی (سداد) منتقل و با استفاده از همه کارت های شتابی دارای رمز دوم مبلغ دویست و پنجاه هزار ریال (بیست و پنج هزار تومان) به حساب سازمان امور دانشجویان واریز می نمایید. بعد از پرداخت روی گزینه تکمیل فرآیند کلیک نمایید. پیغام تایید به شکل تصویر زیر نمایش داده می شود.

ج - اگر دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد موسسه آموزش عالی کاویان هستید، ابتدا باید برای مقاطع تحصیلی خود طبق دستور العمل بیان شده در قبل کد صحت دریافت نمایید. پس ار دیافت کد صحت برای مقاطع قبلی (کارشناسی یا کارشناسی ناپیوسته) مجددا طبق دستورالعمل مرحله ب برای ثبت اطلاعات مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد اقدام نمایید. در این مرحله به داده های زیر نیاز دارید:
- شناسه ثبت پایان نامه در سامانه ثبت ایرانداک
- فایل رسید ثبت پایان نامه در ساامنه ثبت ایرانداک
- کد رهگیری، گواهی و میزان درصد همانند جویی در سامانه همانند جوی ایرانداک

دانشجویان برای راهنمایی بیشتر می توانند با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایند.
35243862 سرکار خانم قدیری کارشناس امور فارغ التحصیلان
35243861 آقای مهندس طباطبایی (ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی)


به روز رساني شانزدهم اردیبهشت 1402
اداره امور خدمات آموزشي
موسسه آموزش عالي كاويان

Copyright ©

طراحی و پیاده سازی: مرکز آمار و فناوری اطلاعات موسسه آموزش عالی کاویان

شماره هاي تماس با موسسه
خراسان رضوی، مشهد مقدس، ساختمان مركزي
مسير 1: بلوار الهيه، الهيه 40
مسير 2:بلوار صادقيه، صادقيه 5 (مقابل هتل بين المللي نوين پلاس)
شهید اکبری ذوق 25
کد پستی: 9186374915
Email: info@kavian.ac.ir