پرتال دانشجویی   |   پرتال اساتید و کارکنان   |   پست الكترونيكي   |   تماس با موسسه   |   سامانه های اداری ۱۴۰۳/۴/۲۷

نمایش متن کامل خبر

عنوان خبر - واقعه: پیام تسلیت سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل و قیام 15 خرداد (تاریخ درج: دوشنبه 13 خرداد 1403)
متن خبر - واقعه:

بسم الله الرحمن الرحیم
یا لطیف

سی و پنج سال از آن روز تلخ و تاریخی می‌گذرد که ملت مسلمان ایران، روحانی بزرگ و رهبر فرزانه‌ای را از دست داد که با رهبری بی‌نظیر خود، بذر انقلاب اسلامی را در دل‌ها کاشت و راهی نو برای آزادی و استقلال ملت‌ها ترسیم نمود. امام خمینی (ره) با ایمان راسخ، تقوا و ایستادگی، ظلم و استبداد را به چالش کشید و با افروختن مشعل انقلاب، امید و بیداری را در قلوب مظلومان جهان روشن کرد.
رحلت آن عزیز سفر کرده در ۱۴ خرداد ۱۳۶۸، برای ملت ایران و تمامی آزادی‌خواهان جهان، لحظه‌ای جانکاه و غم‌انگیز بود. اما یاد و راه او همچنان در قلب‌ها زنده است و مشعل انقلاب اسلامی همچنان با نور هدایتگرش به پیش می‌رود.
در این روزهای پر از یادآوری و تجدید عهد، قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ نیز در خاطرات ما زنده می‌شود. قیامی که با فداکاری و ایثار مردم، نخستین جرقه‌های انقلاب اسلامی را برانگیخت و نشان داد که ملت ایران هرگز در برابر ظلم و ستم سر فرود نمی‌آورد. خون‌های ریخته شده در ۱۵ خرداد، بذری شد که درخت انقلاب اسلامی از آن ریشه گرفت و به بار نشست. هیات رئیسه موسسه آموزش عالی کاویان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدای قیام ۱۵ خرداد، بر ادامه راه این بزرگمردان تاریخ تأکید می‌ورزد و از خداوند منان برای تمامی ملت ایران، توفیق پیروی از آرمان‌های بلند امام و شهدای گرانقدر را مسئلت دارد.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
هیات رئیسه موسسه آموزش عالی کاویان


     

Copyright ©

طراحی و پیاده سازی: مرکز آمار و فناوری اطلاعات موسسه آموزش عالی کاویان

شماره هاي تماس با موسسه
خراسان رضوی، مشهد مقدس، ساختمان مركزي
مسير 1: بلوار الهيه، الهيه 40
مسير 2:بلوار صادقيه، صادقيه 5 (مقابل هتل بين المللي نوين پلاس)
شهید اکبری ذوق 25
کد پستی: 9186374915
Email: info@kavian.ac.ir